Concept store - rękodzieło artystyczne

Poznaj nasz wyjątkowy Concept Store!

Tutaj znajdziesz naturalne produty wykonane ręcznie przez lokalnych artystów, rzemieślników i pasjonatów. Czego tutaj nie znajdziesz - to plastiku i ropopochodnych substacji szkodliwych dla nas i naszej planety. Tak, wszystko co widzisz jest dziełem ludzkich rąk, jedynych w swoim rodzaju lokalnych manufaktur! Poznaj ich historię klikając w nazwę Producenta na stronie wybranego przedmiotu.

 

Concept store - NihilNovi Studio

Szukając artykułów dla domu, chcemy, żeby były one wykonane w jak najwyższej jakości, ładnie się prezentowały i były z dobrych, naturalnych materiałów. Jeśli szukasz czegoś takiego dla swojego domu – by był przyjazny środowisku i domownikom – to nasz concept store jest właściwym miejscem dla Ciebie.

 

 

» Czytaj więcej

Nasze produkty składają się tylko z naturalnych i ekologicznych materiałów. Elementy wykonane z juty, szkła czy ceramiki będą idealnym zamiennikiem dla plastiku i substancji ropopochodnych. Na przykład w poduszkach na naszej stronie znajdą Państwo len, grykę czy bursztyn. Jest to świetna opcja, chociażby dla alergików, ale też dla każdego, kto ceni sobie bliski kontakt z naturą.

Staramy się, by nasza oferta była atrakcyjna nie tylko pod względem technicznym, ale też, żeby użytkowanie oferowanych produktów było czystą przyjemnością. Dlatego nasz concept store stawia na przedmioty ręcznie wykonane, by każdy odznaczał się unikatowym designem i perfekcyjnym wykończeniem. Rękodzieło artystyczne to bardzo wymagające zajęcie, potrzeba skupienia i cierpliwości, by osiągnąć idealny kształt, splot czy kolor. Poszukiwania idealnej formy przedmiotu dają wiele satysfakcji i radości. Ta praca to niesamowita przygoda, na której końcu stoi klient, i to właśnie z myślą o jego zadowoleniu powstają te wszystkie małe dzieła sztuki.

 

Małe dzieła sztuki

Rękodzielnikiem może być osoba o wielkim zacięciu do pracy i optymizmie, który wpływa na estetykę i piękno tworzonych prac. Jest to zawód stary jak świat, ściśle związany z naturą, przemianami zachodzącymi w przyrodzie i procesami wpływającymi na rośliny, minerały oraz samego człowieka. Tradycje technik, którymi operuje rękodzieło artystyczne, sięgają wielu wieków wstecz. Tajniki ich dotyczące były przekazywane przez pokolenia. Od czasów rewolucji przemysłowej, wymyślenia manufaktur i rozpoczęcia produkcji na masową skalę, zaczęły zanikać zwyczaje dotyczące tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Z oryginalnych, posiadających charakter i swoją historię rzeczy, stały się tylko produktami galopującego konsumpcjonizmu. Obecnie wiele przedmiotów, które możemy kupić w sklepach czy przez internet jest wyjątkowo nietrwała, zrobiona z materiałów często nienadających się do przetworzenia. Jest to system nastawiony na nietrwałość, niszczenie i wyrzucanie, bo trwałość nie opłaca się, gdy producenci oczekują ciągłego zbytu ich taśmowo produkowanych artykułów.

 

Zmiany na lepsze

W ostatnich latach zaczęło się coś zmieniać. Zaczęto powracać do starych metod "produkcji". Takie miejsca jak nasz sklep z rękodziełem starają się przywrócić lepszą jakość życia. Stawiamy na ekologię, naturalne materiały i indywidualność rzemieślnika, którego prace można nazywać małymi dziełami sztuki. Bo taki przyświeca nam cel – upiększyć otoczenie osób, które chcą zaufać naszej marce. Wprowadzić do ich wnętrz powiew nowej, lepszej jakości. Aby funkcjonalność szła w parze z estetyką i oszczędzaniem. Zachęcamy, by skorzystać z naszej oferty i przekonać się ile radości mogą sprawić przemyślane zakupy.

 

 

1 2 3 4

Pssst... MAŁA PODPOWIEDŹ!

Czy wiesz, że większość produktów możesz zupełnie za darmo zamówić z opcją pakowania na prezent? Wystarczy kliknąć ikonkę "wybierz opakowanie" i wybrać opcję "boX prezentowy".

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl