notes rozwojowy

Dom w Twojej głowie - notes rozwojowy

(czyli 100 pytań do siebie)
ładowanie
125,00
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 3 dni
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

To bardzo niezwykły notes dedykowany rozwojowi osobistemu.
W środku znajduje się 100 pytań z rozmaitych obszarów życia – relacje, praca, wartości, potrzeby, marzenia, plany… mają one na celu głębsze poznanie siebie, które jest niezbędne do szczęśliwego i satysfakcjonującego życia!
Do pracy wykorzystana jest metafora domu, która pomaga wizualizować i ilustrować kolejno odkrywane płaszczyzny.

Wypełnianie notesu i odpowiadanie na pytania warto jest rozłożyć w czasie. Pozwolić im”popracować” w głowie, podejść do nich z różnych perspektyw, w innych emocjach, z kilku perspektyw czasowych. Pozwanie siebie jest procesem, który nie wydarzy się z dnia na dzień.

„W Twojej głowie znajdują się rozmaite pokoje. Od salonu z kuchnią, najczęściej odwiedzanego przez gości, przez Twój pokój do którego wpuszczasz jedynie bliskie osoby, aż po strych, gdzie nawet samodzielnie się rzadko zapuszczasz. Wszędzie stoją rozmaite meble, szafy i komody, pełne szuflad i zakamarków. Całość tworzy dom. Domy w naszych głowach są bardzo różne. Potrafią emanować ciepłem, przyjemnym dla oka stylem, być sterylnie czyste, albo wręcz nieprawdopodobnie zagracone. Inne mają labiryntową konstrukcję, lub betonowe ściany. Są domy w których tynk sypie się ze ścian, a sufit podchodzi wilgocią.
Domy w głowie – tak samo, jak te w naszym świecie – można remontować, dekorować, przemeblowywać. Żeby to jednak zrobić, najpierw trzeba zajrzeć do poszczególnych pokoi, zastanowić się czy nam się w nich podoba i obmyślić plan ewentualnych poprawek.
Do tego właśnie służą pytania zawarte w tym notesie. Ich zadaniem jest otwarcie wszystkich drzwi (nawet tych zamykanych na klucz), przewietrzenie, wytarcie kurzy, przejrzenie półek i szafek.”


Notes ma w środku doskonały jakościowo, grubszy papier Olin (papier offsetowy typu premium, 100g), wygodnie pisze się po nim piórem.
Oprawiany ręcznie z dbałością o każdy detal. Otwiera się idealnie na płasko.

 

 

Specyfikacja

Wymiary: A5 (20×14 cm)
Okładka: Twarda
Materiał okładki: Len
Strony: 160
Gramatura: 100
Kartki: Jasny ecru
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
podróżnik
Podróżnik
125,00 PLN
przepiśnik
Przepiśnik
125,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl