Gąbka Luffa (Loofah) (1)

Gąbka Luffa (Loofah)

mała
ładowanie
12,00
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 3 dni
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Roślina luffa, zwana także trukwą lub gąbczakiem charakteryzuje się siatkowatą strukturą miąższu dojrzałych owoców. Stąd od setek lat były używane w starożytnych łaźniach jako gąbki kąpielowe.

Gąbki są wykonane w 100% z naturalnych włókien luffy, które po zetknięciu z wodą zamieniają się w miękkie gąbeczki przyjemne dla ciała lub bezpieczne myjki do naczyń nawet o delikatnej powierzchni. Dodatkową zaletą może być ich antybakteryjność, wystarczy po użyciu gąbkę dobrze wypłukać. Charakteryzują się również doskonałym spienianiem detergentu oraz wyjątkową długość w użytkowaniu.

Gwarantujemy doskonałą jakość produktu: gąbki nie sypią się, są neutralne zapachowe, posiadają zwartą strukturę, która zapewnia im długotrwałą przyjemność w użytkowaniu.

 

 Pamiętaj! Aby gąbki mogły być użytkowane nawet do 3miesięcy, po każdym użyciu należy wycisnąć z nich resztki wody i odłożyć na bok. Nie należy przechowywać gąbek luffa bezpośrednio w wodzie.

 

Serdecznie polecamy i zachęcamy do rezygnacji ze sztucznych gąbek i myjek w swoim domu na rzecz w 100% kompostowalnych Gąbek Luffa!

Specyfikacja

Materiał: luffa
Wymiary: 10x7cm
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Siatka na zakupy
Siatka na zakupy
29,00 PLN
Gąbka Luffa (Loofah)
Gąbka Luffa (Loofah)
16,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl