Zero waste

01.06.2021

"Be the change you want to see in the world"

- Mahatma Gandhi

 

Nasz cel jest prostynie przyczyniać się do degradacji środowiska. Dlatego działając, staramy się chronić naszą planetę, a także nas samych i przyszłe pokolenia poprzez pomaganie w kształtowaniu świadomości ekologicznej i budowaniu poczucia odpowiedzialności społecznej. Chcemy pokazać, że można produkować naturalne i nie powodujące uszczerbku na zdrowiu świece i woski zapachowe. Wykorzystując przy tym czyste olejki eteryczne, certyfikowane olejki zapachowe, organiczny wosk rzepakowy, drewniane i bawełniane niebarwione knoty bez dodatku ołowiu. 

Chcemy aby odbiorcy naszych produktów dowiedzieli się, że można żyć bez wykorzystywania pochodnych ropy naftowej w codziennym życiu. Plastikowe woreczki, parafina, sztuczne tanie zapachy z kancerogennymi ftalanami, błyszczące naklejki, brokatowe dodatki, nylonowe wstążki, to wszystko jest wytwarzane z substancji szkodliwych dla żywych istot, substancji, których u nas nie znajdziecie. 

Wszystkie nasze opakowania transportowe są wykonane z tworzyw ekologicznych, w pełni kompostowalnych, takich jak papier makulatorowy, z którego są wykonane nasze kartony, taśmy, torebki i etykiety, które jak tylko przestaną Wam służyć (zachęcamy do ponownego użytku) mogą zostać wrzucone do kontenera na odpady papierowe lub zielone.

Mówimy STOP mikroplastikowi,

a jakie jest Twoje zdanie?

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl