ZRÓB SWOJĄ ŚWIECĘ - warsztaty

22.10.2022
warsztaty z tworzenia świec

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA CZEKAJĄ!

Dzięki uprzejmości pracowni florystycznej FLAUERS we Wrocławiu mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach z tworzenia świec z wosku rzepakowego!

Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji dwa szklane pojemniki z korkowymi pokrywkami o pojemności 150ml i 200ml, wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonania świec: naturalny wosk rzepakowy, drewniane knoty, blaszki do mocowania knotów, miarki, mieszadła i zestaw zapachów z kolekcji NihilNovi Studio, a także suszone kwiaty do dekoracji świec. Dla chętnych dostępne będą również pudełka prezentowe, w które uczestnicy będą mogli zapakować swoje własnoręcznie wykonane świece, jako wyjątkowy prezent na dowolną okazję. Nie zabraknie również specjalnych naklejek, z miejscem na własny opis/dedykację i profesjonalnego wsparcia ze strony NihilNovi Studio. 

W programie przewidziana jest również edukacja na temat świec dostępnych na rynku, różnic między poszczególnymi wariantami i krótki przewodnik po doborze świec tak, aby spełniały nasze oczekiwania nie tylko sensoryczne ale i zdrowotne.

Dla uczestników przewidziany jest również poczęstunek, gorące napoje (kawa, herbata, a dla chętnych grzane winko!) i przemiła atmosfera bez zbędnego pośpiechu! 

Własnoręczne tworzenie świec uczy spokoju, opanowania, skupienia na tu i teraz. Jeżeli chcesz oderwać się od trosk dnia codziennego a przy okazji stworzyć coś niezwykłego, to czym prędzej zarezerwuj miejsce i widzimy się na miejscu!

Cena warsztatów: 189zł/ os.

Data: 19.11.2022r. (sobota 15:00-18:00)

Miejsce: Pracownia florystyczna FLAUERS ul.Tęczowa 6/3 Wrocław (naprzeciwko Dworca Świebodzkiego)

Ilość miejsc ograniczona ze względu na niewielką pracownię, decyduje kolejność zgłoszeń!

REZERWACJA: wpłata 50zł zaliczki na konto bankowe dostępne TUTAJ, w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika warsztatów. Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu warsztatów.

W sprawie warsztatów prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@nihilnovistudio.com, pod nr tel.: 790735777 lub przez IG

zrób swoją świecę
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl